• Divadielko- DÚHA

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadielko- DÚHA.

V decembri nás navštívilo divadielko DÚHA s novou hrou Snehuliacka planéta. Divadielko bolo veľmi poučné a deti si zopakovali veľa pravidiel slušného správania.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Pytagoriáda .

12. 12. 2023 prebehlo v našej škole školské kolo 45. ročníka PYTAGORIÁDY. Pytagoriádu písali žiaci 3. a 4. ročníka. Úspešní riešitelia boli: 3. ročník: OLIVER RAKOVSKÝ, DOMINIKA VALENTOVÁ 4. ročník: FILIP MANKOVECKÝ, FILIP ŠABO, VERONIKA DRAHOŠOVÁ, MATÚŠ LUKÁČ. Srdečne blahoželáme. Galéria neobsahuje žiadne fotografie.

• Vianočné trhy

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočné trhy.

Tento rok sme prvý krát zorganizovali Vianočné trhy. Okrem predaja ručných prác, mali deti pripravené tvorivé dielničky. Všade sa niesla vianočná nálada, rozvoniaval punč. Bola to aj podľa Vašich slov vydarená akcia. Ďakujeme Vám všetkým za podporu našej školy či Vašou účasťou alebo peknými ručnými prácami. Galéria neobsahuje žiadne fotografie.

6. decembra chodí Mikuláš a obdarúva dobré deti po celom svete. Aj my sme si ho pripomenuli nielen sladkosťami, ale sme si aj pozreli peknú rozprávočku. Urobili sme si malé kino.

Začalo krásne obdobie adventu. Aby sme deťom skrátili a spríjemnili čas čakania do Vianoc, pripravili sme aj vďaka Vám rodičom na každý deň malé prekvapenie.