• DEŇ ZEME

• Do fotogalérie bol pridaný nový album DEŇ ZEME.

Deň Zeme je venovaný našej planéte a každoročne ho oslavujeme 22.apríla. Máme radi našu Zem, našu krajinu, prostredie v ktorom žijeme, a preto nám záleží na čistote a poriadku v okolí. V tento deň sa deti spolu s učiteľkami zapojili do aktivity zbierania odpadkov a spoločne vyčistili okolie školy a ihriska. Taktiež sme si pripomenuli ako sa triedia odpadky a na VYV sme si kreslili a maľovali na túto tému.

• Sokoliar

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Sokoliar.

Dnes sme mali v škole príjemnú návštevu. Prišiel k nám chovateľ sovičiek, sokolov, krkavca a iných vtákov. Vysvetlil deťom kde žijú, ako sa učia rôznym kúskom.

• Školský dvor

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský dvor.

Stále sa snažíme skrášľovať prostredie, v ktorom vaše deti žijú. Pribudol nám domček, dlažba a nové stolíky. Ďakujeme všetkým, čo nám vo svojom voľnom čase pomáhali.

• Veľká noc

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Veľká noc.

S láskou a želaním všetkého najlepšieho vám želáme tie najkrajšie veľkonočné dní. Nech vám Veľká noc prinesie Veľa radosti, šťastia a pokoja do vášho života a nech atmosféra týchto dní sa prenesie i do zvyšku vášho života.