• Arakovo

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Arakovo.

Dnes sme mali veľmi milú návštevu. Prišli k nám do školy chovateľky papagájov. Deti sa o nich dozvedeli všetky potrebné informácie a potom už mohli papagáje kŕmiť, hladkať, nosiť na pleci. Bol to prekrásny zážitok.

• Voľný čas

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Voľný čas.

Pribudli nám na školskom dvore dve nové aktivity, ktoré sme vyrobili pre deti. Veľmi ich tie hry bavia, tak sa tešíme, že naša práca nebola zbytočná.

• Beseda s príslušníkmi polície

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Beseda s príslušníkmi polície.

V stredu sme si si spríjemnili deň s príslušníkmi polície, ktorí deti preskúšali z pravidiel cestnej premávky, aby sa vedeli počas letných mesiacov správať na cestách pri jazde na bicykli, kolobežke, pešo, aby sme sa po prázdninách všetci šťastne stretli.

• Čerstvé hlavičky

• S radosťou vám oznamujeme, že súťaž , ktorú vyhlásil KAUFLAND, sme vyhrali. Takže aj budúci rok sa môžu vaše deti tešiť na poriadnu porciu ovocia a zeleniny. Všetkým, ktorí nám pomáhali srdečne ďakujeme.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD.

Dnes pri príležitosti MDD sme si urobili malý výlet do Topoľčianok. Navštívili sme park, kde pracovníci OZ Tribeč, pripravili pre deti krásny program. Oboznámili sa s poľovníctvom, pestevnou činnosťou, ťažbou, ochranou lesa, prácou so psíkmi, včelárstvom. Potešili ich aj požiarnici a polícia. Na záver sme sa boli pozrieť na našu žiačku Zojku, ktorá nás reprezentuje vo voltíži. Prežili sme krásny, slnečný deň.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zber papiera.

Každý rok vyhodnocujeme zber papiera, ktorý prebieha počas celého školského roka. Tak tomu bolo aj dnes. Cenu získa vždy ten, kto prinesie nad 100kg. Dnes ich bolo spolu 11. Ostatné deti dostali za účasť v zbere pero. Všetkým veľmi pekne ďakujeme.

• Plantex- školské ovocie

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Plantex- školské ovocie.

V mesiaci apríl prebiehala v Plantexe- Veselé pri Piešťanoch súťaž o vymyslenie sloganu na školské ovocie. Poslali sme do súťaže tri slogany a na konci mája k nám prišiel zástupca Plantextu a priniesol všetkým deťom za odmenu reflexné pásky. Veľmi sme sa potešili.