• Školský výlet

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Školský výlet.

Konečne po dlhšom čase sme mohli ísť na školský výlet. Navštívili sme obec Smolenice, kde sme si prezreli zámok a nádhernú včeliu záhradu, kde sa deti dozvedeli všetko o živote včielok a urobili si aj sviečku z plastu. Aj napriek tomu, že sme neboli v jaskyni, výlet sa nám vydaril a vrátili sme sa domov spokojní a šťastní.

• Voľný čas našich detí

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Voľný čas našich detí.

Rozhodli sme sa, že Vám priblížime, čo naše deti robia vo voľnom čase, čomu sa venujú, pretože už teraz, dosiahli krásne úspechy. A to nielen celoslovenské, ale aj medzinárodné. Venujú sa rôznym športom- jazdeniu na koňoch, jazdeniu na motokárach, voltižnemu jazdeniu na koni, boxu, turistike, poľovníctvu, hraniu na hudobných nástrojoch, matematike, prednesu, cudzím jazykom. Máme výborných konštruktérov zo stavebnice LEGO, ale aj modelárov. Toto všetko však môžu robiť len vďaka Vám.

• MDD v obci

• V nedeľu 5.6. 2022, sa bude konať v obci MDD, na ktorý Vás srdečne pozývame. Čakájú Vás súťaže, tetovanie, maskoti, koníky, skákacie hrady, darčeky a ešte veľa zábavy. Tešíme sa na Vás.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD .

Dnes sme navštívili Zubriu oboru Topoľčianky, kde nám LESNÍ PEDAGÓGOVIA pripravili pekný program. Prešli sme sa náučným chodníkom a naučili veľa nového. Za odmenu sme dostali krásne vtáčie búdky a reflexné pásky. Prežili sme krásny deň. Po návrate sme ešte vyhodnotili zber papiera a rozdali darčeky k MDD.